Preț Scăzut Șosete de schi Achiziția,2022 Primul tur al competiției de ciclism din orașul Lhasa

2022 Primul tur al competiției de ciclism din orașul Lhasa

2022-07-30 05:20

sports socks

La 23 iulie 2022, prima competiție de ciclism din jurul Lhasei a avut loc cu succes la Lhasa,"Orașul Luminii Soarelui". Peste 300 de bicicliști din toată țara au participat la eveniment și și-au lăsat propriile urme de roți pe platoul înzăpezit.

Turneul din Lhasa City Tournament este găzduit de Asociația de Ciclism din China, Guvernul Popular Municipal Lhasa și Biroul Sportiv al Regiunii Autonome Tibet și este întreprins de Biroul Municipal de Sport Lhasa. Competiția a înființat trei grupe: grupa de elită masculină ciclism rutier, grupa deschisă masculină de mountain bike și grupa deschisă feminină de mountain bike, cu un kilometraj de 72,3 kilometri.

outdoor socks

La ora 9:30 dimineața, jucătorii celor trei grupe își vor începe trenurile la 10 minute distanță pe rând. Hou Dongyi, Sun Xiaolong și Hu Zhichao de la CCN-Ruibao China Team au preluat conducerea în competiția masculină de ciclism rutier de elită, care a ocupat primele trei locuri în această grupă. Riderul local Solang a câștigat locul patru în grupă. De asemenea, este pe primul loc în lotul regional al grupului de elită masculin de ciclism rutier. Dhondup Tsering și Shentu Hongji s-au clasat pe locul doi și al treilea în grupul regional.

Campioana grupei deschise masculine de mountain bike a fost câștigată de"Frate Tibet"Zaton și coechipierii săi Jiangcun Luobu și Gong Qiuluozhuo au câștigat locul doi și trei în zona de competiție a acestui grup.

În grupul deschis de biciclete de munte feminin, Gao Yanjiao din Yunnan i-a învins pe He Yan și Song Hanbing și a câștigat primul loc în grupă. Tenzin Zhuoga, Baima Yangji și Su Yue au câștigat primii trei în grupul districtual.

Prima competiție de ciclism Turul orașului Lhasa s-a încheiat cu succes. Competiția a oferit peste 300 de concurenți o oportunitate excelentă de a aprecia peisajul Podișului Lhasa; Pasionații de biciclete din toată țara au experimentat și competiția incitantă și intensă din jurul orașului Lhasa și peisajul frumos de pe ambele maluri ale râului Lhasa prin transmisiunea în direct a competiției.

cycling socks

În viitor, competiția de ciclism Turul orașului Lhasa va îmbunătăți, de asemenea, nivelul evenimentului, va îmbunătăți calitatea pistei și va extinde amploarea evenimentului, oferind o platformă pentru cicliștii profesioniști și bicicliști să concureze pe același teren. , creând un brand de evenimente sportive cu caracteristici tibetane și creând o nouă eră. Accelerează promovarea"importante destinații turistice mondiale"pentru a injecta un nou impuls.

Beijing Risheng Socks Co., Ltd. este un profesionist fabrica de sosete OMS furnizați șosete sport (ciorap terry), inclusiv ciorapi de mersșosete de vânătoareșosete de alergare (ciorap de alergare de vară)șosete de ciclism (ciorap de ciclism)șosete de trekking, precum și șosete funcționaleciorapi compresiviciorapi sanatosi. Acest producator de sosete în special aprovizionarea șosete sport de iarnă ca șosete de alergare de iarnă (ciorap de alergare de iarnă)șosete de alergare cu două straturișosete de schi căptușiteșosete late de schi pentru vițelșosete de iarnă pentru ciclism (fabrica de șosete pentru ciclism de iarnă), șosete de pescuit în gheață (fabrica de șosete de pescuit cu gheață). Este o fabrică de șosete de schi căptușiți calificată profesională, o fabrică de șosete de pescuit în gheață și o fabrică de șosete pentru ciclism de iarnă.

Obțineți cel mai recent preț? Vă vom răspunde cât mai curând posibil (în termen de 12 ore)