Preț Scăzut Șosete de schi Achiziția,30 de victorii consecutive plus 6 campionate consecutive!

30 de victorii consecutive plus 6 campionate consecutive!

2022-07-16 05:20

În finala de dublu mixt a Mastersului de Badminton din Malaezia din 2022, cele două echipe vor fi vedetele chineze Zheng Siwei și Huang Yaqiong și combinația indoneziană Pitha Haningtyas MENTARI și Rinov Rivaldy. Aceasta este prima întâlnire dintre cele două perechi într-un meci oficial.

Pitha și Rinov au amândoi sub 22 de ani. Ca vedetă în devenire a echipei indoneziene, această tânără pereche se află în prezent pe locul 20 în lume. Fie că este record istoric sau putere generală, este evident incapabil să concureze cu combinația chineză.

sports socks

Zheng Siwei și Huang Yaqiong au obținut în cele din urmă al șaselea lor campionat consecutiv, iar seria lor de victorii a ajuns la 30 de victorii consecutive.

Zheng Siwei și Huang Yaqiong sunt în prezent numărul 1 mondial la badminton la dublu mixt. Cei doi au câștigat mai multe campionate mondiale. În acest sezon, începând de la Campionatele din Asia, a trecut până la capăt și a câștigat cinci campionate consecutive. Înainte de finala Malaysia Masters, cei doi obținuseră o ispravă de 29 de victorii consecutive. Și acest joc câștigat, în timp ce a câștigat 30 de victorii consecutive, a câștigat campionatul pentru a șasea oprire consecutivă! În clasamentul badmintonului dublu mixt victorii consecutive, Zhang Nan și Zhao Yunlei sunt înaintea lor, au câștigat un record magnific de 31 de victorii consecutive. În acest sezon, Zheng Siwei și Huang Yaqiong așteaptă cu nerăbdare să depășească legenda.

badminton socks

Când a fost întrebat cum au reușit să câștige campionatul din nou și din nou, Zheng Siwei a spus:"Nu te gândi să câștigi campionatul, doar gândește-te cum să joci bine fiecare joc. Dacă vrei mereu să câștigi campionatul, nu îți va păsa prea mult de proces."

championships sock

Zheng Siwei a mai spus:"De fapt, în această perioadă de timp, nu există mult consum fizic, iar bătăliile continue consumă mai multă energie pentru că îți menții mereu o stare concentrată. La urma urmei, odată ce ești liber, s-ar putea să nu fii entuziasmat în timpul jocului, așa că trebuie să-ți forțezi mintea să rămână concentrată."

Când a rezumat performanțele lor, el a spus:"Este remarcabil, și sunt unele probleme pe teren, dar cele două stații care s-au descurcat mai bine este să se adapteze la timp."

Beijing Risheng Socks Co., Ltd. este un profesionist fabrica de sosete OMS furnizați șosete sport (ciorap terry), inclusiv ciorapi de mersșosete de vânătoareșosete de alergare (ciorap de alergare de vară)șosete de ciclism (ciorap de ciclism)șosete de trekking, precum și șosete funcționaleciorapi compresiviciorapi sanatosi. Acest producator de sosete în special aprovizionarea șosete sport de iarnă ca șosete de alergare de iarnă (ciorap de alergare de iarnă)șosete de alergare cu două straturișosete de schi căptușiteșosete late de schi pentru vițelșosete de iarnă pentru ciclism (fabrica de șosete pentru ciclism de iarnă), șosete de pescuit în gheață (fabrica de șosete de pescuit cu gheață). Este o fabrică de șosete de schi căptușiți calificată profesională, o fabrică de șosete de pescuit în gheață și o fabrică de șosete pentru ciclism de iarnă.

Obțineți cel mai recent preț? Vă vom răspunde cât mai curând posibil (în termen de 12 ore)