Preț Scăzut Șosete de schi Achiziția,Djokovic l-a învins pe Hulkac cu 3-1 și a avansat în sferturile de finală de la Wimbledon pentru a 14-a oară, câștigând 25 de meciuri consecutive de Grand Slam.

2023-07-11 05:20

În primul joc, niciuna dintre echipe nu a reușit să spargă serviciul adversarului. În a șaptea repriză, Hulkacs a luat avans cu 6-3 la un moment dat. DarDjokovica marcat 5 puncte la rând, a inversat 8-6 și a câștigat șapte reprize, câștigând astfel primul set.

tennis socks

În setul doi, ambele părți încă nu au reușit să spargă. În a 8-a repriză, Hulkacs s-a confruntat cu un serviciu disperat de 0-40, dar ulterior a salvat patru puncte de break și a salvat cu succes serviciul. În al doilea set, a intrat și în a șaptea repriză. În runda a șaptea, competiția dintre cele două părți a fost foarte intensă.Djokovica marcat 2 puncte la rând după ce a remizat 6, a câștigat alte șapte reprize și a câștigat un avans de 2 seturi. Din cauza vremii târzii, jocul a fost nevoit să fie amânat pentru o zi.

sport socks

Șosete de tenis/Șosete sport

running sock

În al treilea set, care a fost amânat cu o zi, ambele echipe nu s-au mai spart în primele 11 reprize. Dar în repriza a 12-a, în serviciu astaDjokovictrebuia să protejeze, i-a dat lui Hulkacs două puncte de break. Cu toate căDjokovica salvat unul, în cele din urmă a fost spart pentru prima dată în tot jocul, iar Hulkacs a retras un set 7-5.

În setul patru crucial,Djokovicîn cele din urmă și-a îmbunătățit forma. În a 7-a repriză, după ce a ratat 2 puncte de break,Djokovicîn cele din urmă a încasat al treilea punct de break, completând primul break personal al jocului. După garanția de succes ulterioară,Djokovica luat conducerea cu 5-3. În cele din urmă,Djokovica câștigat setul al patrulea cu 6-4, eliminându-l astfel pe Hulkac cu 3-1 și avansând în sferturile de finală.Djokovica obținut șase victorii consecutive împotriva lui Hulkacs și rămâne neînvins până în prezent.

sport socks

Este a 14-a oară înDjokoviccariera lui că a ajuns în sferturile de finală de la Wimbledon, egalând Connors și ocupând locul al doilea în istorie. Și aceasta este, de asemenea, a 32-a victorie consecutivă în proba de simplu masculin de la Wimbledon și a 25-a victorie consecutivă în Grand Slam. În runda următoare a competiției,Djokovicva concura cu starul rus Rublev pentru un loc în semifinale.

Șosete de tenis

Beijing Risheng Socks va aduce cel mai bun vânzător șosete sport (șosetă terry), inclusiv ciorapi de mersșosete de vânătoareșosete de alergare (ciorap de alergare de vară)șosete de ciclism (ciorap de ciclism)șosete de trekking, precum și șosete funcționaleciorapi compresiviciorapi sanatosi. Acest producator de sosete în special aprovizionarea șosete sport de iarnă ca șosete de alergare de iarnă (ciorap de alergare de iarnă)șosete de alergare cu două straturișosete de schi căptușiteșosete late de schi pentru vițelșosete de iarnă pentru ciclism (fabrica de șosete pentru ciclism de iarnă), șosete de pescuit în gheață (fabrica de șosete de pescuit cu gheață). Este o fabrică de șosete de schi căptușiți calificată profesională, o fabrică de șosete de pescuit în gheață și o fabrică de șosete pentru ciclism de iarnă.

Obțineți cel mai recent preț? Vă vom răspunde cât mai curând posibil (în termen de 12 ore)