Preț Scăzut Șosete de schi Achiziția,Semimaratonul de la Beijing 2023 a avut loc cu succes

Semimaratonul de la Beijing 2023 a avut loc cu succes

2023-04-18 05:20

double layer running socks factory

După o competiție intensă, în lotul masculin, atletul kenyan BRIAN KWEMOI KIRUI a câștigat campionatul în 59:37 secunde, Yang Kegu a câștigat locul secund în 1 oră, 03:41 secunde, iar Peng Jianhua a câștigat locul trei în 1 oră, 05. :08 secunde.

marathon running socks

În grupa feminină, Liu Min a câștigat campionatul în 1 oră, 11 minute și 07 secunde, Xia Yuyu a câștigat locul secund în 1 oră, 13 minute și 14 secunde, iar Xu Bingjie a câștigat locul trei în 1 oră, 13 secunde. minute și 35 de secunde.

Șosete de alergare cu două straturi anti-ampoșite

running socks manufacturer

Anul 2023 marchează cea de-a 67-a aniversare de la înființarea Festivalului internațional de alergare pe distanță lungă de la Beijing. În 1956, a fost înființată Cursa Beijing Victory Cup Round the City, care era cea mai mare cursă de masă de distanță lungă din China la acea vreme. În anul următor, a fost redenumit Festivalul de primăvară de la Beijing în jurul cursei orașului. Ulterior, amploarea competiției s-a extins treptat, iar organizarea și traseul competiției au suferit multiple ajustări. În 2007, a fost redenumit oficial Festivalul Internațional de alergare pe distanțe lungi de la Beijing. În 2016, competiția a fost trecută la un semimaraton.

De la începutul înregistrării pe 15 martie, peste 50.000 de persoane din 27 de țări și regiuni precum China, Franța și Brazilia au participat la procesul de înregistrare. Dintre aceștia, jucătorii de sex masculin reprezintă 74%, iar jucătorii de sex feminin reprezintă 26%.

Din 13 aprilie până în ziua competiției, comitetul de organizare a înființat o zonă de activitate de promovare și expoziție a mărcii sponsorului și o zonă de expozanți corporativi în partea de sud a zonei liniei de sosire. Pe lângă sponsorii evenimentului, am invitat și întreprinderile de înaltă calitate din oraș și întreprinderile de management al industriei sportive din jurul industriei să participe activ, oferind metode convenabile de consum pentru numărul mare de participanți, promovând dezvoltarea integrată a"sport+consum", combinând organic evenimentele sportive cu activitățile comerciale și stimulând în continuare potențialul consumului sportiv național.

șosete de alergare

Beijing Risheng Socks va aduce cel mai bun vânzător șosete sport (șosetă terry), inclusiv ciorapi de mersșosete de vânătoareșosete de alergare (ciorap de alergare de vară)șosete de ciclism (ciorap de ciclism)șosete de trekking, precum și șosete funcționaleciorapi compresiviciorapi sanatosi. Acest producator de sosete în special aprovizionarea șosete sport de iarnă ca șosete de alergare de iarnă (ciorap de alergare de iarnă)șosete de alergare cu două straturișosete de schi căptușiteșosete late de schi pentru vițelșosete de iarnă pentru ciclism (fabrica de șosete de iarnă pentru ciclism), șosete de pescuit în gheață (fabrica de șosete de pescuit cu gheață). Este o fabrică de șosete de schi căptușiți calificată profesională, o fabrică de șosete de pescuit în gheață și o fabrică de șosete pentru ciclism de iarnă.

Obțineți cel mai recent preț? Vă vom răspunde cât mai curând posibil (în termen de 12 ore)