Preț Scăzut Șosete de schi Achiziția,CLIPPERS I-au învins pe RĂZBONICI 134-126, ÎN ȘI 50 DE PUNCTE DE LA CURRY

CLIPPERS I-au învins pe RĂZBONICI 134-126, ÎN ȘI 50 DE PUNCTE DE LA CURRY

2023-03-16 05:20

Pe 16 martie, ora Beijingului, campionul în apărare Warriors din sezonul regulat NBA a jucat cu Clippers în deplasare, iar cele două echipe au avut același record înainte de meci. Warriors au fost la doar 3 puncte în spatele lui Clippers în primele două sferturi. Înainte de sfârșitul primei reprize, Draymond Green a primit al 16-lea fault tehnic al sezonului și va fi suspendat automat pentru un meci. Marcus Morris Sr. l-a tras pe Draymond Green în jos și a primit fault rău intenționat de nivelul al doilea și a fost expulzat. Curry și-a condus echipa să mențină scorul cu 21 de puncte în al treilea sfert, iar Clippers și-au extins treptat avantajul de două cifre în ultimul sfert pentru a pune bazele victoriei. În cele din urmă, Warriors 126-134 au pierdut în fața Clippers, care au încheiat două victorii consecutive și au căzut pe locul șase în vest,

basketball socks

șosete de baschet

sport socks

Statistici de date

Războinici: Curry a marcat 8 puncte, 50 de puncte, 6 pase decisive, Devenzzo a marcat 10 puncte, 6 recuperări, 3 pase decisive, Draymond Green a marcat 8 puncte, 8 recuperări, 5 pase decisive, Luni a marcat 6 puncte, 13 recuperări, Thompson a marcat 3 puncte, 15 puncte, iar Poole a marcat 3 puncte, 19 puncte, 5 pase decisive.

The Clippers: Leonard a marcat 3 puncte, 30 de puncte, 8 recuperări, 5 pase decisive, Zubates a marcat 19 puncte, 16 recuperări, George a marcat 4 puncte, 24 puncte, 7 pase decisive, Wiener a marcat 15 puncte, 9 recuperări, 7 pase decisive, Gordon a marcat 4 puncte, 16 puncte, iar Mann a marcat 17 puncte.

running sock

Vedeta jocului

Deși Războinicii i-au pierdut cu regret pe Clippers în bătălia cărților de focalizare, performanța lui Curry a fost totuși excelentă. Curry a lovit opt ​​trei puncte în acest joc și a marcat 50 de puncte, în special 21 de puncte în al treilea trimestru.

Curry a atins multe repere:

În primul rând, Curry a devenit primul jucător din istoria NBA care a marcat peste 10.000 de puncte în total.

În al doilea rând, Curry a atins piatra de hotar de peste 20 de puncte în 600 de jocuri din cariera sa.

În al treilea rând, Curry a marcat peste 20 de puncte într-un singur sfert de 39 de ori în cariera sa, continuând să doboare primul record din istorie, conducând de 36 de ori pe Kobe Bryant.

În al patrulea rând, Curry a marcat peste 20 de aruncări libere într-o singură secțiune de 7 ori, stabilind un record pentru prima dată în istorie, depășindu-l pe Tang Shen de 6 ori.

În al cincilea rând, Curry a devenit jucătorul care a primit cele mai multe de 40 de ori peste vârsta de 35 de ani din istoria NBA.

Al șaselea, Curry a marcat 50+ pentru a doua oară în acest sezon și, de asemenea, pentru a 12-a oară în cariera sa. La vârsta de 35 de ani, Curry a devenit al șaptelea cel mai în vârstă jucător care a marcat 50+ din istorie.

Al șaptelea, Curry a lovit cel puțin 8 puncte de 3 și a lovit 50+, devenind primul jucător de peste 35 de ani din istorie.

În al optulea poziție, numărul total de asistări ale lui Curry în cariera sa l-a depășit pe Jabbar și a urcat pe locul 48 în lista istorică de asistență.

Nouă dintre ei, Curry a depășit Jordan 50+ într-un singur joc de 7 ori de când avea 30 de ani, ceea ce este cel mai mare din istoria cu Chamberlain.

sport socks

Eveniment focal

Înainte de sfârșitul primei reprize, Draymond Green l-a lovit pe Russell Westbrook cu o minge și acesta a suferit un fault tehnic. În acest sezon a acumulat 16 tone. Următorul joc va fi suspendat automat pentru un joc.

Marcus Morris Sr. a tras în jos și și-a urmărit visul când a rămas blocat în coș, și a fost chemat pentru un fault rău intenționat de nivel al doilea și exclus direct din joc.

Beijing Risheng Socks va aduce cel mai bun vânzător șosete sport (șosetă terry), inclusiv ciorapi de mersșosete de vânătoareșosete de alergare (ciorap de alergare de vară)șosete de ciclism (ciorap de ciclism)șosete de trekking, precum și șosete funcționaleciorapi compresiviciorapi sanatosi. Acest producator de sosete în special aprovizionarea ciorapi sport de iarna ca șosete de alergare de iarnă (ciorap de alergare de iarnă)șosete de alergare cu două straturișosete de schi căptușiteșosete late de schi pentru vițelșosete de iarnă pentru ciclism (fabrica de șosete pentru ciclism de iarnă), șosete de pescuit în gheață (fabrica de șosete de pescuit cu gheață). Este o fabrică de șosete de schi căptușiți calificată profesională, o fabrică de șosete de pescuit în gheață și o fabrică de șosete pentru ciclism de iarnă.

Obțineți cel mai recent preț? Vă vom răspunde cât mai curând posibil (în termen de 12 ore)