Preț Scăzut Șosete de schi Achiziția,Cel mai puternic începător din ASOCIAȚIA CHINEZĂ DE BASEBALL

Cel mai puternic începător din ASOCIAȚIA CHINEZĂ DE BASEBALL

2023-03-11 05:20

sports socks

În seara zilei de 9 martie, în al treilea sezon regulat alASOCIAȚIA CHINEZĂ DE BASEBAL, meciul dintre Nanjing Tongxi și Zhejiang East Sunshine a fost foarte interesant! Cele două echipe s-au luptat timp de trei ore și jumătate. După trei competiții de prelungiri, Nanjing și-a învins în cele din urmă adversarii pe Stadionul Mount Wutai cu 135-131 de puncte. Printre ei, Lin Wei, un tânăr jucător de 19 ani al echipei Tongxi, a marcat 39 de puncte în joc, despre care se poate spune că este apoteoza primei bătălii!

basketball socks

Cu 1 minut și 22 de secunde rămase în al patrulea sfert de joc, echipa Tongxi a avut nevoie de 12 secunde pentru a ataca. Lin Wei a lovit o lovitură în trei puncte, iar apoi Lin Wei a lovit o altă lovitură în trei puncte cu 48,3 secunde înainte de final. Peterson, jucătorul străin al lui Tongxi, a lovit o lovitură de trei puncte aproape egală în ultimele 2,6 secunde. În cele din urmă, cele două părți 89-89 în timpul regulamentar și au intrat în prelungiri.

Risheng socks

În orele suplimentare, a fost aproape în întregime performanța personală a lui Lin Wei. În prelungirile de cinci minute, Lin Wei a făcut patru lovituri de trei puncte și a marcat 14 puncte din două aruncări libere. Mai ales în ultimul minut, de la 32,7 secunde înainte de final până la 14,5 secunde, într-o perioadă scurtă de 18,2 secunde, Lin Wei a lovit 3 3-pointuri într-un mod supranatural și l-a ajutat în mod miraculos pe Tongxi să egaleze cuSoare de Est din nou.

Cu cele două puncte de la trei puncte în ultimul moment al celui de-al patrulea sfert, Lin Wei a lovit șase puncte de la trei puncte și a marcat 20 de puncte în mai puțin de șase minute. Toți fanii de pe stadionul Mount Wutai au strigat"MVP!"lui Lin Wei!"! Amintește de memoria oamenilor de vremea lui Tracy McGrady.

În cele din urmă, jocul durează trei ore în plus. Lin Wei a marcat cele mai mari 39 de puncte, iar lovitura de trei puncte a fost 6 din 7. Trebuie să spun că Lin Wei a jucat o performanță de superstar în acest joc. În prezent, Lin Wei are doar 19 ani, iar viitorul este nelimitat!

Beijing Risheng Socks va aduce cel mai bun vânzător șosete sport (șosetă terry), inclusiv ciorapi de mersșosete de vânătoareșosete de alergare (ciorap de alergare de vară)șosete de ciclism (ciorap de ciclism)șosete de trekking, precum și șosete funcționaleciorapi compresiviciorapi sanatosi. Acest producator de sosete în special aprovizionarea șosete sport de iarnă ca șosete de alergare de iarnă (ciorap de alergare de iarnă)șosete de alergare cu două straturișosete de schi căptușiteșosete late de schi pentru vițelșosete de iarnă pentru ciclism (fabrica de șosete pentru ciclism de iarnă), șosete de pescuit în gheață (fabrica de șosete de pescuit cu gheață). Este o fabrică de șosete de schi căptușiți calificată profesională, o fabrică de șosete de pescuit în gheață și o fabrică de șosete pentru ciclism de iarnă.

Obțineți cel mai recent preț? Vă vom răspunde cât mai curând posibil (în termen de 12 ore)